Ultimátum aneb sekýrujte, jak je libo

28. září 2009 v 14:13 | Leena de Noir Idée |  Něco o blogu
Tááákže...
Asi koukáte, že přibyl článeček, že? Už jsem sem dlouho nepsala... :-)
Vím, že už Vás sem moc asi nechodí, nicméně pro ty, kdo se sem ještě občas kouknou mám návrh...
Mám tu plno rozepsaných povídek, jak jistě víte.. Proč nepíšu dál? Že mě to nebaví? Blbost... Že už mě ty povídky nezajímají? Blbost! Chci je dokončit... ALE.... znáte to přemlouvání sama sebe, aby jste si sedli k pc a začali ťukat na klávesnici? Aby jste si zapli word a hodili odstaveček nové kapitoly? Jestli ne, obdivuji Vás a chci být na Vašem místě :-D jestli jo, pak mě chápete... Můj jediný problém je, že se k tomu nedokážu samovolně dokopat... Radši si řeknu: "Ále... proč psát... vždyť to můžu napsat jindy..." ( i když to pak třeba nenapíšu nikdy)
Tákže, kdo má i po tomhle přiznání chuť si dočíst do konce některé z mých povídek (pokud někdy někdo takový vůbec byl :-D ), tak slyšte, slyšte...
Kdokoli se první ozve do komentářů mi může zadat kapitolku kterékoli rozepsané povídky, kterou by si rád přečetl !A! zároveň mi napsat ultimátum-dobu zveřejnění...(minimálně tři dny bych ráda :-D)
Pokud tady ještě někdo je, tak klidně napište k tomuto článku první žádost.

S pozdravem

Vaše L.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sassi Neri Sassi Neri | Web | 29. ledna 2010 v 12:48 | Reagovat

Takže Zuzi! (já vím... bez takže) Už je to nějaký ten čas (rok? dva?), co jsem sem naposledy zavítala. Koukám, že máš psací krizi. Jelikož jsem vzhledem ke své absenci aktuální povídky (ještě) nečetla, nemohu ti říct, kterou máš dopsat. Ráda bych tě ovšem poprosila o krátkou/dlouhou (zaškrtněte správnou možnost) povídku na téma: Kontejner aneb Jak jsem poznal Arguse

2 Sasame Sasame | E-mail | 17. října 2010 v 8:12 | Reagovat

ahoj já se jsem chodím pravidelne koukat jestli si něco nepřidala a teď bych tě chtěla požádat jestli by jsi nepřidala kapitolu k povídce DO MINULOSTI.

Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama